about
Lorem Ipsum Nedir? Neden Kullanırız?

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.

Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

counter

45k

Toplam Kullanıcı

counter

15+

Ülke

counter

50+

Kategori

Dünyada çapında nerelerdeyiz biliyor musun?

Her Yerde Datamız Var!

Smm Panel | Sosyal Medya Bayilik Paneli | Sosyal Smm Panel olarak dünyanın her yerinde hizmet veriyoruz. 15+ ülkede hizmet verdiğimiz firmalar ve şahıslar var. Data hazinemizin genişliği henüz hiçbir firmada yok!

5.0 / 5.0

45.635+

Toplam Kullanıcı
Kuzey Amerika

8.4%

Asya

14.4%

Avrupa

70.7%

Güney Amerika

1.8%

Afrika

1.8%

Avusturalya

3%

İnstagram dışında yüzlerce data!

Hangi Sosyal Medya Uygulaması?

Aklınıza gelemeyecek kadar çok sosyal medya uygulamasının servislerini pazarladığımızı biliyor muydunuz? Bu servisler alışılmışların dışında bir çok uygulamaya ait. Spotify, Telegram, IMDB, Twitch, Dailymotion, Periscope, Zomato, App Store, Google Play ve daha fazlası sadece bizde!

feature