S.S.S

1- Takipçi satın almak istiyorum ne yapmalıyım?

Takipçi satın almak için öncelikle bakiye yüklemeli ve sitemizin üst kısmında bulunan menülerden "Yeni Sipariş" menüsüne tıklamalısınız. Açılan sayfada kategori seçmelisiniz. Kategori seçiminden sonra size uygun olan servisi seçip servis açıklamasını okuduktan sonra sipariş verebilirsiniz. 


2- Instagram şifremi size vermem gerekiyor mu?

Instagram ve diğer tüm sosyal medya hizmetlerimiz de ASLA ve ASLA şifrenizi istemiyoruz. Tüm işlemler şifresiz olarak yapılmaktadır.


3- Link yerine ne yazmalıyım?

Eğer takipçi siparişi veriyorsanız link yerine kullanıcı adınızı yazmalısınız. Bkz : sosyalservisler

Eğer izlenme, beğeni vs. yani gönderileriniz üzerinden işlem yapacaksanız gönderi linkinizi girmelisiniz. Gönderi linkini gönderinizde bulunan üç nokta (...) işaretine tıklayıp "Paylaşım URL’sini kopyala" butonuna basarak alabilirsiniz. Bkz : https://www.instagram.com/p/Bp-cR9tldfD/


3- Banka Havale/EFT yöntemiyle bakiye yüklemesi nasıl yapılır ?

Üst menüde bulunan "Bakiye Yükle" sayfasına girmeli ardından yüklemek istediğiniz tutarı girip devam etmelisiniz. Açılan sayfadan "Havale/EFT/Atm" yöntemini seçmeli ve ardından size uygun bankayı seçip hesap bilgilerini almalısınız. Hesaba yatırımınızı yaptıktan sonra tekrar aynı sırayla bu sayfaya gelmeli ve ödeme bildirim formunu doldurmalısınız. Formu doldurduktan sonra bildiriminizin onaylanmasını beklemelisiniz.4- Mobil Ödeme yöntemiyle nasıl bakiye yükleyebilirim ?

Üst menüde bulunan "Bakiye Yükle" sayfasına girmeli ardından yüklemek istediğiniz tutarı girip devam etmelisiniz. Açılan sayfadan "Mobil Ödeme" yöntemini seçmelisiniz sonrasında operatörünüzü(vodafone, turkcell, türk telekom) seçip telefon numaranızı yazmalısınız. "İşlemi Başlat" butonuna bastıktan sonra telefonunuza gelen mesajı "EVET" yazarak cevaplamalısınız. 1-2 dakika içinde bakiyeniz hesabınıza otomatik olarak eklenecektir.


5- Kredi/Banka/İninal Kartla nasıl bakiye yükleyebilirim?

Üst menüde bulunan "Bakiye Yükle" sayfasına girmeli ardından yüklemek istediğiniz tutarı girip devam etmelisiniz. Açılan sayfadan "Kredi / Banka Kartı" yöntemini seçmelisiniz. İsminizi ve telefon numaranızı girdikten sonra açılan sayfada kart bilgilerinizi eksiksiz olarak girmelisiniz. Sonrasında telefonunuza gelen şifreyi ekranda bulunan kutucuğa girip "Gönder" butonuna basmalısınız. Bakiyeniz anlık olarak hesabınıza eklenecektir.Sipariş durumları:

Beklemede: Siparişiniz daha gönderilmeye başlamamıştır.

İptal: Siparişiniz iptal edilmiştir.

Kısmi Tamamlanma: Siparişinizin bir bölümü gönderilmiş, gönderilmeyen kısmının ücreti de iade edilmiştir.

Tamamlandı: Siparişiniz tamamlanmıştır.

İşlemde: Siparişiniz gönderilmektedir.

Tamamlandı: Siparişiniz sıraya alınmıştır.